Штори нитки з намистинами: стильний лайфхак для вашого дому

Зараз у світі так багато цікавих ідей для декору інтер'єру, що розбігаються очі. Розвиток технологій дає все нові й нові підходи для оздоблення будинку, зокрема, і для штор. Серед цього розмаїття ви можете вибрати як ламбрекени, так і мотузкові, нитяні штори різних кольорів і візерунків. Особливою популярністю користуються штори нитки з намистинами, які чудово вписуються в інтер'єр кухні, доповнюють дизайн вітальні і гармонійно виглядають у спальні. 

Нитяні штори мають багатовікову історію і прийшли зі Сходу. Ідея виникнення таких штор була зумовлена практичними потребами людей. Щоб якось захиститися від палючого сонця, населення придумало поєднувати нитки різних кольорів. Такі штори захищали від спеки і дозволяли проходити повітрю. 

На сьогоднішній день існує величезне розмаїття нитяних штор: від кольорів веселки до суцільних кришталевих камінчиків, від дерев'яних намистин до металевих фігурок і т. ін. Нитяні штори з намистинками дуже прості і зручні у користуванні, створюють святкову атмосферу та збереження первинного естетичного вигляду. Вони легко і швидко кріпляться до будь-якого типу карниза, а також до них можна пришивати тасьму з тканини. Їх можна зав'язувати у різний спосіб будь-якими стрічками та захватами для штор. 

Такий елемент декору ідеально підходить для будь-якого стилю інтер'єру: класичного, хай-теку, модерну. Можна варіювати за своїми вподобаннями розмір камінчиків, кольори та довжину ниток, форму та величину намистин. Така універсальна техніка поєднання дозволяє створити справжній витвір мистецтва, яким ви неодмінно зачаруєте гостей і надасте вашій кімнаті неповторного стилю. 

Перевагою штор із намистин є багатофункціональність, яка виправдовує себе в будь-якому інтер'єрі різних закладів. Вони ідеально підійдуть для оформлення бенкетних залів у ресторанах, для прикрашення вікон у салонах краси, готелях, для оздоблення арок на різних церемоніях.

Різнокольорові нанизані скляні намистини добре доповнюють інтер'єр дитячої кімнати, допомагають зайняти малих непосид і створюють цікаве декорування у вашому будинку. Зазвичай нитяні штори використовують як міжкімнатні, адже вони ідеально підходять для зонування простору.

Інтернет-магазин "Shtordom" має великий асортимент товарів, де ви обов'язково знайдете собі до смаку тюлі, штори, елементи декору та багато іншого. Ми пропонуємо штори нитки з намистинами різних фасонів і стилів, які додадуть цікавого оздоблення до вашого інтер'єру та стануть родзинкою у будь-якому дизайні. Вони надзвичайно легкі і кріпляться до всіляких карнизів, зручні у користуванні та не накопичують бруд і пил. Нитяні штори не потребують великої чистки поряд з тканинними, а також за ними не треба особливо доглядати, прасувати чи додатково очищувати. Вони не заплутуються і створюють легкість для будь-якого дизайну кімнати. Тому заходьте на наш сайт, обирайте до вподоби кольорову гаму штор і замовляйте. 

Зробимо ваш дім неповторним! Звертайтесь у "Shtordom"!