Штори нитки в спальню: особливості вибору

Штори із ниток завдяки своїй незвичайності просто заворожують та створюють дуже привабливий вигляд. Свою популярність вони здобули у країнах із жарким кліматом, оскільки ефективно затіняють кімнату, проте дозволяють циркулювати свіжому повітрю. З часом вони стали надзвичайно популярними і в нашій країні.

Виділяють досить велику кількість різновидів цих штор, зокрема штори-веселка, дощ, з різноманітними намистинами, стеклярусом.

Основною особливістю цих штор є їхня багатофункціональність, адже ви можете їх використовувати не лише для оформлення вікон, але й для декорування дверних прорізів. Ще однією беззаперечною перевагою є надзвичайно великий вибір як кольорової гами, так і розмірів. Також такі штори є надзвичайно практичними, позаяк не потребують прасування та сушіння. Ви зможете створити унікальний дизайн інтер’єру, додавши, наприклад, додаткові намистинки й т. ін.

Насправді кожна нитка цих штор нагадує складне сплетіння ниток. Ви можете самостійно регулювати їх довжину, оскільки вони не пушаться та не розпускаються; тільки не варто поспішати зменшувати довжину, нехай вони повисять кілька днів.

Для виготовлення таких штор використовують найрізноманітніші матеріали, зокрема поліестер, люрекс, синтетику, пряжу та ін.

Штори-веселка є надзвичайно ніжними, оскільки один колір плавно перетікає в інший.

Нитяні штори «Дощ» мають надзвичайний вигляд завдяки ненав’язливому блиску, що досягається завдяки люрексній нитці, яку додано до конструкції.

Штори з намистинами надають вашому приміщенню дуже романтичної атмосфери. Також вони не потребують особливого догляду, достатньо просто випрати, й можна відразу повісити на місце. У разі якщо ви вирішили прати їх у пральній машинці, то варто робити це у спеціальних мішечках. Ці штори можна вдало поєднувати із іншими видами, оскільки вони вдало комбінуються із будь-якими полотнами. За допомогою них ви зможете зонувати простір, їх часто використовують на кухні, у дитячих кімнатах.

Штори нитки в спальню ви можете замовити в інтернет-магазині Shtordom. У нас представлено надзвичайно великий асортимент штор, тому ви неодмінно виберете найкращий варіант. Є можливість повернення бракованого товару. Здійснюємо доставку замовлень зручними для вас перевізниками по всій території України. Для постійних клієнтів діють знижки залежно від об’єму замовлення. Чекаємо на ваші звернення!