Як обрати і де купити ламбрекени дешево, або ще один спосіб додати аристократичності кімнаті

Напевно, кожен бажає, щоб його оселя була місцем відпочинку та відновлення сил. Адже саме вдома ми відпочиваємо фізично, емоційно та душевно. Для того щоб доповнити стиль спальні чи вітальні та зробити їх ідеальними, вам варто почати з деталей. Рекомендуємо купити ламбрекени, бо саме вони нададуть затишку та повноти в інтер’єрі.

Що взагалі являє собою ламбрекен? По суті, це горизонтальна широка смуга з будь-якої тканини, яка придумана для того, щоб прикрити верхню частину будь-яких штор чи тюлей. Основна функція, яку виконують ламбрекени, – прикрасити інтер’єр і зробити його по-справжньому шикарним. Саме вони здатні надати комплекту з штор справжнє благородство, витонченість, а за потреби оновити старі фіранки або взагалі скорегувати параметри вікна. Ламбрекени є родзинкою, вони надають аристократичності вашій кімнаті та відчуття завершеності в просторі.

Варто пам'ятати одне важливе правило: провис в жодному разі не повинен перевищувати 1/5 частини від висоти всієї штори. Також треба звернути увагу на той факт, що екстравагантне декоративне оформлення вікна добре буде виглядати виключно в тому випадку, якщо кімната по-справжньому велика.

Всі наявні на сьогодні штори з ламбрекеном у вітальню умовно можна розділити на три типи:

• Комбінований тип. Він поєднує в собі відразу і м’які, і жорсткі ідеї для майбутнього оформлення вікна. Він ідеально підходить в тому випадку, якщо є потреба зробити зал в романтичному стилі;

• Жорсткий ламбрекен. Вибираючи його, ви купуєте тканину, яка клеїться до будь-якої нетканої основи або, наприклад, натягується акуратно на каркас з дерева. В такому випадку прикраса може бути арочної, класичної прямої або зовсім довільної форми;

• М’який. У такому варіанті тканина красиво укладається в ламбрекен в класичну вітальню, і він виглядає збоку немов хвилі поверх штор. При цьому часто додатково відбувається обробка красивими рюшами, стрічками або бахромою.

У каталозі магазину Shtordom можна знайти величезний асортимент ламбрекенів, які мають багатогранність кольорів та виготовлені з якісних матеріалів різного пошиття та щільності. Наші ціни є доступними для всіх.

Купити ламбрекени дешево можна відразу після прийняття замовлення. Здійснюється доставка по всій Україні в найкоротші терміни. Надамо усі деталі надамо та з радістю проконсультуємо, адже ми працюємо для вас та хочемо, щоб ви були щасливі!